JACHTA - Jachting na Jadrane

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

JACHTA

 
PLACHETNICA


Plachetnice sú veľmi vhodné pre romantickú či rodinnú dovolenku, ale aj pre záujemcov, ktorí očakávajú aktívnejšie strávené chvíľky. Tí si užijú prácu s plachtami a vetrom. Výber jachty sa realizuje podľa počtu osôb. Môžete si vybrať 2 kajutovú loď (4+1 osoba), 3 kajutovú loď (6+1 osoba), 4 kajutovú loď (8+1 osoba), alebo 5 kajutovú loď (10+1 osoba). Na každej lodi sa nachádza okrem dvojlôžkových kajút aj salónik spojený s kuchyňou, navigačný stolík, WC so sprchovým kútom. Kuchyňa je komplet vybavená, v salóniku okrem pohodlného sedenia a priestranného jedálenského stolu nájdete aj CD prehávač s rádiom, prípadne TV.

 
KATAMARÁN


Katamarán
je skvelá voľba pre tých, ktorí sa na lodi necítia úplne istí. Má dvojitý trup, čo zaisťuje vysokú stabilitu na mori a dostatočné pohodlie pre celú posádku. Je tu viac priestoru pre posádku v kajutách, ale i vonku v kokpite. Na katamaráne sa často plaví len na motor, i keď má plachty ako plachetnica. Moderné katamarány majú plytký ponor, čo uľahčuje ich prístup k pobrežiu a do zátok. Sú trochu nemotorné v úzkych marínach.

 
MOTOROVÝ ČLN


Motorový čln
je taktiež vhodný pre milovníkov vysokých rýchlostí a adrenalínu. Na rozdiel od motorovej jachty kajuty tvoria jeden priestor, takže plavba prebieha v intímnejšej atmosfére.  Náklady za prenájom a hlavne spotreba je omnoho nižšia ako na motorovej jachte. Rýchlosť a výkon sú často omnoho vyššie. Finančne je motorový čln ľahšie dostupnejší ako motorová jachta. Za jeden deň môžete na "motoráku" prejsť takú vzdialenosť ako na plachetnici za týždeň. Motorová loď je jednoduchšia na ovládanie v porovnaní s plachetnicou, ako na mori, tak aj v marínach.

 
MOTOROVÁ JACHTA


Motorové jachty
sú vhodné pre milovníkov vysokých rýchlostí a adrenalínu. Bývajú komfortnejšie vybavené ako plachetnice s väčšími kajutami a luxusnejšou výbavou. Náklady na prenájom a hlavne na pohonné hmoty sú omnoho vyššie ako na plachetnici. Za jeden deň môžete na "motoráku" prejsť takú vzdialenosť ako na plachetnici za týždeň. Motorová loď je jednoduchšia na ovládanie v porovnaní s plachetnicou, ako na mori, tak aj v marínach.

 
 
 
Akú dovolenku by ste si najradšej vybrali?

PLACHETNICI
KATAMARÁNE
MOTOROVOM ČLNE
MOTOROVEJ JACHTE
 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky